Kontakt

+420 377 477 097
+420 721 321 802

Akreditovaný rozbor vody, vše zařídíme za Vás !

Pokud nevíte, kam se obrátit v případě, že potřebujete vyhotovit rozbor vody, můžete využít služeb jakékoliv akreditované laboratoře ve Vašem okolí nebo si rozbor můžete objednat přímo z naší nabídky a ušetřit tak cenné minuty Vašeho času. Akreditace laboratoře Vám dává jistotu korektního zpracování výsledků a nedojde tak k častým dezinterpretacím způsobeným neodborným zacházením s měřícími přístroji, zejména při jejch použití v terénu. Využijte naší nabídky rozborů vody a z pohodlí domova si vyberte přesně ten, který bude nejvíce vyhovovat Vaším potřebám a vše ostatní nechte na nás...

Jak zjistím, který typ rozboru potřebuji ?

Při kontrole zdravotní nezávadnosti pitné vody se přihlíží k několika ukazatelům a voda se poté hodnotí jako celek. Pro běžnou kontrolu pitné vody z vlastního zdroje postačí krácený rozbor pitné vody, jež Vám poskytne základní přehled o kvalitě vody. Jednotlivé ukazatele lze libovolně nakombinovat na základě Vašich požadavků, které s námi neváhejte konzultovat. S výběrem rozboru vody Vám rádi pomůžeme a případně sestavíme a naceníme individuální stanovení.

Kde si vyzvednu vzorkovnice pro odběr a jak vodu odeberu ?

Vaše starosti s rozborem vody končí objednávkou v našem systému. Ihned po přijetí objednávky Vám na uvedenou adresu odešleme speciální odběrový box, který zahrnuje sterilní vzorkovnice pro odběr vody, srozumitelný návod k odběru a chladící element. Naplněné vzorkovnice si následující pracovní den (nebo den dle domluvy) vyzvedne na Vaší adrese (nebo na adrese dle domluvy) řidič, který zásilku doručí do laboratoře. Tato služba není účtována k ceně rozboru, hradíte pouze cenu rozboru dle výběru ! Výsledky rozboru vody od nás obdržíte do 10 dnů.

 
650
129016501290

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Mikrobiologický rozbor vody - fekální bakterie
Kód: RVF

Tímto rozborem vody zjistíte, zda ve vodě máte fekální nebo půdní bakterie.

650 Kč
Rozbor vody - pitná voda, bez mikrobiologie
Kód: RPVK

Dobře poslouží například pro porovnání s dřívějšími rozbory vody a odhalení...

950 Kč
Rozbor vody - pitná voda, orientační
Kód: ORV

Tento typ rozboru je vhodné použít v případě, že již máte vyhotovený starší...

1 290 Kč
 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem