Kontakt

+420 377 477 097
+420 721 321 802

Mikrobiologický rozbor vody - fekální bakterie

 
Tímto rozborem vody zjistíte, zda ve vodě máte fekální nebo půdní bakterie.
Cena 537 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 650 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu RVF
Kategorie Akreditovaný rozbor vody, vše zařídíme za Vás !
 

Máte ve vodě fekální nebo půdní bakterie ? 

Tímto rozborem vody zjistíte, zda ve vodě máte fekální nebo půdní bakterie. Pomocí tohoto rozboru lze také ověřit účinnost předchozí dezinfekce vodního zdroje. 

Stanovují se zde počty kolonií

  • E.coli bakterií
  • koliformních bakterií

Za jak dlouho dostanu výsledky rozboru vody ?

Protokol s výsledky měření obdržíte zpravidla do 10 dnů. Můžeme Vám je zaslat poštou (obyčejná obálka zdarma), elektronicky (zdarma) nebo na dobírku (za příplatek 60,- Kč).

Co je zahrnuto v ceně rozboru ?

U nás se nemusíte bát skrytých poplatků za vystavení protokolu, administrativu, apod. Uvedená cena je konečná, bez dalších příplatků. Za tuto cenu dostanete kompletní službu akreditovaného rozboru vody, včetně doručení odběrových vzorkovnic a jejich následné přepravy zpět do laboratoře. Samozřejmostí je vystavení protokolu a případná konzultace výsledků.

Vyznám se v protokolu s výsledky ? 

Ano, protokol má standardizovaný formát, nicméně ke každému rozboru vody dáváme srozumitelné informace tak, aby bylo jasné, co se v protokolu uvádí. V případě nejasností nás můžete kontaktovat, rádi Vám vše vysvětlíme a poradíme Vám, jak s vodou dále pracovat, aby byla bez závad. Pokud se ve výsledku projeví překročení zdraví škodlivých ukazatelů, budeme Vás o tom v každém případě informovat.

 
 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole